Jak sprawdzać statystyki losowań w multi multi

Przyjrzyjmy się grze Multi Multi w systemie Lotto. Dostęp do statystyk tej, jak i pozostałych gier jest ogólnodostępny, znajdziemy w nim informację jakie są najczęściej padające liczby w multi multi, spójrzmy na kilka z nich.

W statystykach losowań możesz wygenerować swój własny raport o tym jakie były najczęściej padające liczby w multi multi w interesującym Cię okresie czasu. Ja dla przykładu wezmę cały ubiegły rok 2017, licząc od pierwszego do ostatniego dnia w roku. W jednym kalendarzu ustawiamy datę początkową interesującego nas okresu, a w drugim ostatni dzień, który chcemy sprawdzić. W moim przypadku jest to zakres od pierwszego stycznia, do trzydziestego pierwszego grudnia 2017 roku. W tym okresie na czele najczęściej wylosowanych liczb jest liczba czterdzieści osiem, pojawiła się w losowaniach aż dwieście trzynaście razy, co dało jej dwadzieścia dziewięć procent udziału wystąpień w liczbie losowań w danym roku. Kolejno możemy sprawdzać pozostałe liczby, ile razy się pojawiły, na którym są miejscu i jaki mają swój udział procentowy.

Myślę, że dla wielu z nas te statystyki są bardzo interesującymi wyliczeniami i zachęcam do zaglądania w nie. Nie mogę nie wspomnieć o tym, że korzystanie z systemu statystki losowań jest bardzo przyjemne i praktyczne, więc każdy z nas poradzi sobie z wyszukiwaniem bez problemu.

 

Author: lectus-materace.pl